Åke W Andersson oljemålning
2014-12-19
284496
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-1988): Komposition, signerad åwa, otydligt daterad, olja på duk, ca 75x90 cm