Orientmatta
2014-12-26
284459
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, trädgårdsmönster i hexagoner, ca 270x134 cm
Slitage, äldre lagning