Erik Höglund oljemålning
2014-12-18
284441
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Erik (1932-1998): "Vid Lagan", signerad och daterad E. Höglund 51, olja på pannå, ca 33x46 cm
Färgbortfall, spikhål