Roland Svensson färglitografier
2014-12-18
284436
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, "Psalmboken" samt "A fair gale", signerade Roland S, HC samt 257125, färglitografier, 26x18 resp 40x28 cm