Roland Svensson litografier
2014-12-18
284427
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): 6 st, signerade Roland S, litografier, 4 st 30/30 samt 2 st 27/30, ca 11x11 - 16x13 cm