Roland Svensson färglitografi
2014-12-18
284416
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinterafton Sandhamn", signerad Roland S, XXXVIII/XL, färglitografi, 33x44 cm