Roland Svensson färglitografi
2014-12-18
284408
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad Roland S, Provtryck februari 1978, färglitografi, 46x33 cm
Med dedikation