Birgit Broms olja
2014-12-16
284405
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BROMS, Birgit (1924-2008): Sydeuropeiskt landskap, signerad Broms -68 (?), otydligt betitlad, olja på pannå, 46x55 cm