Roland Svensson färglitografi
2014-12-18
284403
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Kallt", signerad Roland S-75, PT, litografi, 29x40 cm
Med dedikation