Lennart Larsson oljemålning
2014-12-16
284334
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Lennart (född 1922): Strandvägen, signerad Larsson, olja på duk, 56x77 cm