Uno Vallman färglitografi
2014-12-16
284282
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1958, färglitografi, 43x46 cm
Gulnader