Fat rokokoform Kina 1700-tal
2014-12-15
284277
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i famille rose av blomma med flugor, konturerat brätte, 40x30 cm
Ytslitage