Elis Ryberg litografi
2014-12-16
284276
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): I hamnen, signerad Elis Ryberg, 175/360, färglitografi, 52x42 cm