Fat blåvitt 1700-tal
2014-12-15
284272
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, porslin, Kina 1700-tal, underglasyrblått med dekor av påfåglar, konturerat brätte, oval form, 36,5x27,5 cm
Obetydliga kantnagg