Axel Olson grafiskt blad
2014-12-15
284269
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): efter, Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, numrerad 60/360, grafiskt blad, 51x43 cm, oramad