Axel Olson grafiskt blad
2014-12-15
284267
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): efter, Figurkomposition, stämpelsignerad Axel Olson, numrerad 59/360, grafiskt blad, 52x37 cm, oramad