Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-12-15
284242
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Rosa rosor, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 70x50 cm
Oramad