Ljuskrona barockstil
2014-12-15
284193
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, för 12 ljus, patinerad mässing, höjd ca 63, diameter 70 cm
Slitage, saknas 3 ljusknoppar