Tesil bestick silver
2014-12-18
284169
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TESIL, Köpenhamn 1900-talets första del, STRÖSOCKERSKED, DRUVSAX, SKEDAR, olika storlekar, mm, silver, vikt ca 490 g
Slitage