Peter Dahl färglitografi
2014-12-15
284166
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografier, 41x28 cm