Nyrokoko jardinjär
2014-12-15
284160
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JARDINJÄR, 1800-tal, nysilver, med glasinsats, nyrokoko, snäckformade hänklar, fötter med rocailler, längd cm
Nagg