Barker oljemålning
2014-12-15
284143
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARKER (England, 1800-tal): "In Clovelly Harbour N. Devon", olja på duk, otydligt signerad G Barker, inskription a tergo, 29x44 cm
Rispor