Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-12-15
284140
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt motiv, olja på duk, bär signatur, 60x80 cm