Bord
2014-12-15
284115
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets början, med lådor i sargen, björk, höjd 76, 110x60 cm, nyckel finns i utlämningen
Skador beslag saknas, omarbetad