Rottinggrupp
2014-12-15
284114
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par + 1, bord, rotting, 1900-tal, bordets höjd 52, diameter 84 cm
Skador, slitage, möjligen utbytt skiva