Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
KARMSTOL, skinnklädd, rokokostil, på hjultrissor, sitt höjd 43, rygghöjd 118, bredd 64 cm
Skador och lagningar, enn hjultrissa lös
284111
2014-12-15