Georg Suttner
2014-12-15
284082
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUTTNER, Georg (född 1922): "Bland blommor och blad", signerad Suttner, olja på duk, 34x39 cm