Laxbräda
2014-12-15
284066
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAXBRÄDA, 1900-talets andra hälft, trä och metall, Made in France, inköpt på Svenskt Tenn, längd 93 cm
Bruksslitage