Japansk vas
2014-12-15
284064
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Japan, 1900-tal, balusterformad, dekor i imari med motiv av djur och fenixfågel, höjd 78 cm
Benställning medföljer (höjd ca 45 cm)
Lagningar