Matservisdelar Svenska Slott
2014-12-15
284050
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSERVIS, 82 delar, Rörstrand, Svenska Slott, bestående av djupa desserttallrikar 10 st, djupa tallrikar 17 st, mattallrikar 17 st, förrättstallrikar 10 st, assietter 14+7 st, kanna, såsskål, sockerskål, 4 uppläggningsfat
Brukssliatge, enstaka nagg, krackelyr