Ludvig Richarde oljemålning
2014-12-14
283984
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARDE, Ludvig (1862-1929): Hamnmotiv, signerad L. Richarde, olja på duk, 81x60 cm