Stig "Slas" Claesson
2014-12-14
283926
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Hus i skogsbryn, signerad och daterad Stig Claesson 84, collage, 38x49 cm