Skrivbord gustaviansk stil
2014-12-14
283922
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, sarg med lådor, beslag i mässing, dekor av kolonner, bemålad, genombruten gallerkant, höjd ca 105, 104x60 cm, nycklar medföljer
Senare bemålning, lagningar, senare nycklar