Oljemålning
2014-12-14
283916
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rokokointeriör, otydligt signerad, olja på pannå, 49x70 cm