Fönster blyinfattade glas jugend
2014-12-28
283909
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, ca 111x57 cm respektive 109,5x49 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Skador: Slitage, skador