Slagbord 1800-tal
2014-12-13
283868
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 77, bredd 116, total längd 175 cm
Renoverat och kompletterat, sprickor, slitage