Ernst Billgren etsning
2014-12-14
283764
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): Kvinnofigurer, osignerad, färgetsning, 34x50 cm, oramad