Salvador Dali litografi
2014-12-13
283747
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Carmens death, signerad Dali, XIX/CXXV, litografi, bladmått 65x50 cm, oramad
Fuktfläckar, skador