Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-12-13
283735
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): mansporträtt, olja på duk, 72x60 cm
Dubblerad, retuscherad, färgbortall