Takarmaturer 1 par
2014-12-13
283705
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATURER, 1 par, 1960/70-tal, stomme i mässing, frostat glas, höjd 112 cm
Slitage