Jan Naliwajko oljemålning
2014-12-16
283672
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Kvinnofigur, signerad samt daterad J. Naliwajko 1973, olja på duk, ca 40x30 cm