Esaias Thorén litografi
2014-12-12
283667
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, 456/750, färglitografi, 42x50 cm
Ej glasad, rispor