Olle Nordberg oljemålning
2014-12-11
283491
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Eva i Edens lustgård, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 27,5x22 cm
Uppfodrad på pannå