Tidningsställ England
2014-12-11
283475
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TIDNINGSSTÄLL, på hjul, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, underdel med låda, höjd 54, 56x35 cm
Bruksslitage