Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
ÖDMAN, Anna (1876-1960): Tidningsläsande militär, signerad och daterad Anna Ödman 1902, olja på duk, 112x93 cm
Smärre färgbortfall, marginalskador.
283443
2014-12-11