Lennart Jirlow litografi
2014-12-22
283375
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Un soir au café" ur sviten Bourgade Francaise, signerad L Jirlow, 244/310, färglitografi, bildyta 46,5x60 cm, tryckt av Mourlot, Paris 1986