Christina Knall oljemålning
2014-12-10
283198
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KNALL, Christina (Född 1947): "Stockholm 2000", signerad Christina Knall, olja på duk, 96x120 cm, a tergo signerad och daterad Christina Knall 2000