Takarmatur 1900-tal
2014-12-10
283187
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, kupa samt dropformad dekor i glas, för 2 lampor, diameter 45, höjd ca 70 cm