Brosch sekelskifte 1900
2014-12-13
283157
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCH, kamé av skuret snäckskal med motiv föreställande orientaliskt sceneri, förgylld ram med rocailledekor, 1800-talets senare del, längd 7x6 cm
Skador: Smärre ytliga sprickor
Smärre ytliga sprickor