Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-12-10
283119
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Syrener, signerad och a tergo daterad Kliuchnikov 2014, olja på duk, ca 50x60 cm